ATRAKCJE

Gościniec u Krysi jest wspaniałym miejscem, aby odpocząć od codziennych obowiązków, nabrać sił, pooddychać świeżym powietrzem.

Nasz obiekt oddalony jest od drogi, dlatego naszym Gościom gwarantujemy ciszę oraz spokój. Dom z każdej strony otoczony jest zielenią. Do dyspozycji Gości oddajemy piękny ogród z huśtawkami dla dzieci oraz drewnianą altaną. Zarówno w okresie letnim jak i zimowym organizujemy posiady góralskie z pieczeniem kiełbasek.

Niemałą atrakcją – zwłaszcza dla dzieci – są zwierzęta, które również posiadamy. Dzieci mają możliwość nakarmienia konia, kozy, czy krowy.

Lokalizacja obiektu w sercu Podhala umożliwia turystom wycieczki w różne partie gór niezależnie od pory roku. Z Gościńca u Krysi mogą Państwo udać się również w Gorce, Pieniny, na Babią Górę lub nieco dalej np.: do Krakowa, czy Wieliczki. Bańska Niżna jest idealnym miejscem wypadowym jeśli chodzi o wycieczki rowerowe, trekkingi itp. Istnieje spora liczba tras rowerowych i szlaków pieszych przebiegających przez naszą miejscowość.

W okresie zimy, w sąsiedztwie naszego gospodarstwa agroturystycznego funkcjonują wyciągi narciarskie z całym zapleczem rekreacyjnym. Będąc na Podhalu warto także skorzystać z wód geotermalnych w Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce.

Termy Szaflary – 3,4 km
Termy Gorący Potok – 3,4 km
Termy Bukovina – 13,3 km
Termy Bania – 13,5 km
Termy Chochołowskie – 21,2 km
Zakopane – 18 km
Dolina Kościeliska – 25,1 km
Dolina Chochołowska – 30,1 km
Morskie Oko – 21 km
Kasprowy Wierch – 21,5 km