ATRAKCJE

Gościniec u Krysi jest wspaniałym miejscem, aby odpocząć od codziennych obowiązków, nabrać sił, pooddychać świeżym powietrzem.

Nasz obiekt oddalony jest od dróg, dlatego naszym Gościom gwarantujemy ciszę oraz spokój. Dom z każdej strony otoczony jest piękną kolorową zielenią. Do dyspozycji Gości oddajemy ogród, w którym można odpocząć i pobujać się na huśtawkach, poskakać na trampolinie lub pobawić się w piaskownicy. Miło również wypić poranną kawę lub posiedzieć ze znajomymi w drewnianej altanie. W okresie letnim, jak i zimowym zapraszamy Drogich Gości na posiady góralskie z pieczeniem kiełbasek pod wielkim orzechem.

 

Drewniana altana

 

W Naszej agroturystyce zarówno dzieci, jak i dorośli mają możliwość przebywania w towarzystwie zwierząt. Naszego Gościńca strzeże i dogląda wierny i przyjazny owczarek podhalański Batman. Ma on czujne oko na Nasze owieczki, w których niewielkim stadku mamy reprezentantki rasy Czarnogłówek, owieczek Romanowskich i Podhalańskich. Jeśli Nasi Goście wyrażają ochotę, mają możliwość karmienia Naszych kur, kociaków oraz karpi w stawie. Przebywanie w pobliżu Naszych zwierzaków pozwala się odstresować i a ich niepowtarzalne charaktery dostarczają dużo radości i wywołują uśmiech na każdej twarzy. Zapraszamy do galerii.

 

Owczarek Podhalański

 

Lokalizacja obiektu w sercu Podhala umożliwia turystom wycieczki w różne partie gór niezależnie od pory roku. Z Gościńca u Krysi mogą Państwo udać się również w Gorce, Pieniny, na Babią Górę lub nieco dalej np.: do Krakowa, czy Wieliczki. Bańska Niżna jest idealnym miejscem wypadowym jeśli chodzi o wycieczki rowerowe, trekkingi itp. Istnieje spora liczba tras rowerowych i szlaków pieszych przebiegających przez naszą miejscowość.

W okresie zimy, w sąsiedztwie naszego gospodarstwa agroturystycznego funkcjonują wyciągi narciarskie z całym zapleczem rekreacyjnym. Będąc na Podhalu warto także skorzystać z wód geotermalnych w Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce.

Termy Szaflary – 3,4 km
Termy Gorący Potok – 3,4 km
Termy Bukovina – 13,3 km
Termy Bania – 13,5 km
Termy Chochołowskie – 21,2 km
Zakopane – 18 km
Dolina Kościeliska – 25,1 km
Dolina Chochołowska – 30,1 km
Morskie Oko – 21 km
Kasprowy Wierch – 21,5 km